Blog Haber
Fiyatları Belirleyen Öncü Firma
Nakliyat fiyatları belirlenirken piyasa koşullarına uygun olacak şekilde bazı kriterler dikkate alınmaktadır. Taşınacak olan binanın durumu, eşyanın miktarı, gidilecek mesafe gibi kriterler fiyatlamada belirleyici etken olmaktadır. Profesyonel evden eve taşımacılık firmamızın bünyesinde bütün nakliye araçları K3 belgeli ve sigortalıdır. Firmamızın öncelikli hedefi müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek en sıfır risk ilkesine göre eşyaların nakliyesidir. Alanında uzman, deneyimli ve kendinden emin bir nakliye şirketi her daim planlı hareket eder.

Nakliye şirketimiz eşyaların nasıl ambalajlanacağını, eşyaların özelliklerine ve cinsine göre kolilere nasıl yerleştirileceğini çok iyi bilmektedir. Evden eve taşımacılık işlemlerimizde her zaman çevre ve yol koşullarını dikkate alarak hareket etmekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimizin merak ettiği konulardan biri fiyatları nasıl belirlediğimizdir. Evden eve nakliye fiyatları eşyanın miktarı ve eşyanın taşınacağı adrese göre farklılık arz etmektedir. Nakliye firmamıza nakliye için başvuru yaptığınızda ilk iş olarak evinize uzman eksper göndermektir. Uzmanımız eşyalarınız ve evinizin büyüklüğü gibi konularda bir rapor çıkardıktan sonra tarafınıza ücreti bildirmektedir.

Müşterilerimizle karşılık sözleşme imzalandıktan sonra taşıma işlemleri başlatılmaktadır. Bununla birlikte ev taşımacılığı için nakliye sırasında görev alacak personel sayısı da ücrette farklılık yaratır. Örneğin 2+1 evlerde çalışacak personel sayımız ve kullanacağımız araç sayısı değişkenlik gösterecektir. Daha büyük evlerde daha fazla personel ve nakliye taşıtı gerekli olacaktır. Tüm bu etkenler nakliye evden eve nakliyat ücretleri için belirleyici etkenlerdir
  • TÜM HABERLER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
Taşdelen, Buket Sok. No:1, 34788 Çekmeköy/İstanbul
Gsm
0 532 154 68 91
Müşteri Hattı
444 3 816
Telefon
0 216 572 76 45 / 0 212 212 59 99
Özlem Nakliyat 2024 Tüm Hakları Saklıdır
Whapsapp
Şimdi Ara