Hizmetler
Fuar Taşımacılığı
Firma tanıtımlarını yapmaları için gerekli olan fuar malzemelerini firmamız uygun maliyetle taşımaktadır
Web sitemizde kayıtlı olan kurumsal telefon numaralarımızdan arama yaparak, bizimle iletişime geçebilir yada WhatsApp üzerinden bize yazarak uygun fiyatlarla kaliteli ve profesyonel nakliye hizmeti alabilirsiniz
Sektörde firmaların bir araya gelerek Fuar alanlarında firma tanıtımlarını yapmaları için gerekli olan fuar malzeme taşıma ve fuar sonrası ürünlerin istenilen yere tekrar taşınması hizmetini firmamız uygun maliyetler ile sunmaktadır.

Fuar taşıma süreçleri fuarın açılış tarihi baz alınarak hatasız bir şekilde zamana uyarak gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte tüm eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde uzman personelimiz ile paketlenmekte fuar alanına taşınmaktadır. Fuar sonrası demontaj olan ürünler paketlenerek istenilen alana düzgün bir şekilde istif edilmektedir.

Hizmetimiz bizi aradığınız zaman başlar ve müşteri memnuniyeti ile çalışmamızı tamamlarız. 1960 yılından itibaren güven içerisinde sürdürdüğümüz bu hizmet kuşaktan kuşağa kalitesini artırarak devam etmektedir. İstanbul Nakliye Firmaları olarak arama yapan değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir, mutlu müşteriler arasında sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.
  • TÜM HİZMETLER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
Taşdelen, Buket Sok. No:1, 34788 Çekmeköy/İstanbul
Gsm
0 532 154 68 91
Müşteri Hattı
444 3 816
Telefon
0 216 572 76 45 / 0 212 212 59 99
Özlem Nakliyat 2024 Tüm Hakları Saklıdır
Whapsapp
Şimdi Ara