Kurumsal
Özlem Nakliyat
Firmamız Özlem Nakliyat 1960 yılından beri İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Köklü geçmişiyle taşımacılık sektöründe üst düzey bir tecrübeye sahip olan firmamız mükemmellik anlayışıyla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz; taşımacılık sektöründe İstanbul'un zirvesinde yer almak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, kusursuz taşımacılık anlayışıyla nakliye sektöründe aranan firma olmaktır
Özlem Nakliyat İle Profesyonel Evden Eve Hizmetleri Firmamız 1960 yılından günümüze kuşaktan kuşağa mesleğine sahip çıkan, müşteri memnuniyetini ilk plana alan taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal bir şirkettir. Firmamız özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma alanında önemli hizmetler sunmaktadır.

Özlem Nakliyat İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakalarında faaliyet göstermektedir. Köklü geçmişiyle taşımacılık sektöründe üst düzey bir tecrübeye sahip olan Özlem Nakliyat kendini mükemmellik anlayışı felsefesiyle tarif etmektedir.
Özlem Nakliyat olarak hedefimiz; taşımacılık sektöründe İstanbul'un zirvesinde yer almaktır. Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit eden Özlem Nakliyat, kusursuz taşımacılık hizmeti ile bunu işine özenle yansıtır. Özlem Nakliyat müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir.

Özlem Nakliyat, tecrübeli ve eğitimli profesyonel ekibe sahiptir. Personelimiz, nakliye sürecinde gayet dikkatli ve titiz bir şekilde çalışarak müşterilerimize hizmet verir. Her taşıma işlemi, en iyi sonuçları elde etmek için profesyonellikle yönetilir. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik işimizin temel taşlarından biridir. Özlem Nakliyat olarak, müşterilerimize her zaman zamanında ve güvenilir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Özlem Nakliyat, müşterilerinin farklı nakliye alanında çeşitli hizmetler sunar. Evden eve nakliyatı, iş yeri taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehir içi nakliyatı, şehir dışı nakliyatı ve eşya depolama olmak üzere tüm nakliye işlerinde müşterilerine mükemmel ve güvenili hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Her müşteriye özel bir çözüm sunarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırız. Müşterilerimizin geri bildirimlerine değer verir ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmek için bu geri bildirimleri kullanırız.

Özlem Nakliyat olarak, taşıma sürecini sorunsuz ve huzurlu bir şekilde geçirmek için kaliteli hizmet sunmaktayız. Güvenilirlik, deneyim, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizi her zaman ön planda tutarız.

Sizde kusursuz ve mükemmel bir taşınma için, ilk tercihiniz Özlem Nakliyat olsun
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
Taşdelen, Buket Sok. No:1, 34788 Çekmeköy/İstanbul
Gsm
0 532 154 68 91
Müşteri Hattı
444 3 816
Telefon
0 216 572 76 45 / 0 212 212 59 99
Özlem Nakliyat 2024 Tüm Hakları Saklıdır
Whapsapp
Şimdi Ara